WIKA'nın kuvvet hücreleri yapıştırılmış gerinim ölçerleri veya ince film sensörleri ile birlikte verilebilir. Gerinim ölçer teknolojisi, geniş bir geometrik çeşitlilik ve yüksek doğruluk sunar ve en küçük güçleri bile saptamak için uygundur. Mevcut ölçüm aralıkları 0,5 N'den 10,000 kN'a kadar değişir. İnce film sensörlü yük hücreleri, özel üretimi veya OEM uygulamaları için ve ayrıca yedek çıkış sinyalleri nedeniyle güvenlikle ilgili uygulamalar için çok uygun maliyetlidir.

Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

FAQ

Nominal kuvvet nedir?

Nominal kuvvet, kuvvet dönüştürücünün nominal olarak tasarlandığı ve imalatçının teknik ölçüm spesifikasyonlarına uyulduğu en büyük kuvvettir. Bu değer aynı zamanda "tam ölçek değeri (FS)" ... daha fazla

Göreli geri dönüşüm hatası (hysteresis) nasıl belirlenir?

Göreli geri dönüşüm hatasını belirlemek için nominal kuvvete kadar yük çevrimi kaydedilmelidir. Maksimum göreli geri dönüşüm hatası, vmax ve kullanılan kuvvet ölçüm aralığı belirtilmelidir.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.