WIKA'nın kuvvet hücreleri yapıştırılmış gerinim ölçerleri veya ince film sensörleri ile birlikte verilebilir. Gerinim ölçer teknolojisi, geniş bir geometrik çeşitlilik ve yüksek doğruluk sunar ve en küçük güçleri bile saptamak için uygundur. Mevcut ölçüm aralıkları 0,5 N'den 10,000 kN'a kadar değişir. İnce film sensörlü yük hücreleri, özel üretimi veya OEM uygulamaları için ve ayrıca yedek çıkış sinyalleri nedeniyle güvenlikle ilgili uygulamalar için çok uygun maliyetlidir.

Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

FAQ

DIN EN 60529'a göre koruma sınıfı nedir?

DIN EN 60529'a göre koruma sınıfı, kuvvet transdüserinin yabancı cisimlerin nüfuz etmesinin yanı sıra nem ve toza karşı ne derece korunduğunu gösterir.

Nominal karakteristik değer nedir?

Nominal karakteristik değer, nominal yükte mV / V cinsinden (yükseltilmemiş ölçüm köprüsü ile) veya mA cinsinden ya da V cinsinden (entegre veya takılı ölçüm amplifikatörü, örneğin 20 mA veya ... daha fazla

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.