Multipoint sensor assemblies are used in various applications in the refining and petrochemical industry. WIKA is a world leader in flexible multipoint sensor thermometry and the preferred solution of many major companies and licensors. Our preferred advanced multipoint solutions, including Flex-R® and Flex-O®, are recognized as leading technologies in the industry. Additional multipoint products for global market requirements include traditional multipoint designs such as pipewells, T-bar, spring-loaded, bimetallic spring, and heat transfer block. Innovative mini-multipoint solutions where point density and thermocouple size matter include both stuffed and drawn assemblies to solve challenging applications.

Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

FAQ

İkincil bir muhafaza ne anlama gelir?

İkincil muhafaza haznesi, ana conta kaynağı ile ikincil conta kaynağı arasındaki sızdırmaz bir borudur (boyun borusu). Bir birincil kaynak arızası durumunda, ikincil muhafaza haznesi işletme basıncına kadar basınç olacaktır. Cihaza bir cihaz valfi ve basın&c ... daha fazla

FLEX-R® reaktöre yatay konumda monte edilebilir mi?

Evet, FLEX-R® herhangi bir pozisyonda monte edilebilir. Ancak, uygun pozisyonlarına sıkıca sabitlenmelidirler.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.