Multipoint sensor assemblies are used in various applications in the refining and petrochemical industry. WIKA is a world leader in flexible multipoint sensor thermometry and the preferred solution of many major companies and licensors. Our preferred advanced multipoint solutions, including Flex-R® and Flex-O®, are recognized as leading technologies in the industry. Additional multipoint products for global market requirements include traditional multipoint designs such as pipewells, T-bar, spring-loaded, bimetallic spring, and heat transfer block. Innovative mini-multipoint solutions where point density and thermocouple size matter include both stuffed and drawn assemblies to solve challenging applications.

Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

FAQ

FLEX-R® (model TC96-R) ikinci bir contayı içerir mi?

Evet, FLEX-R® düzenekleri, bir ana conta kaynağına ve termokupldan flanş düzeneğine flanş düzeneğinden, tek bir disk üzerinde değil ve ikincil muhafaza odasından sonra bir ikinci sızdırmazlık kaynağına sahip olabilir.

Bir FLEX-R® ürününü güçlendirmek için gerekli olan reaktöre kaynak yapılması gerekli midir?

Hayır, FLEX-R® mevcut reaktörlere kolayca uyum sağlamak için geliştirilmiştir. Teknoloji, reaktör iç kısımlarının basınçsız tutma elemanlarına bağlanarak uygun destekler kullanılarak yeniden donatılabilir.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.