Multipoint sensor assemblies are used in various applications in the refining and petrochemical industry. WIKA is a world leader in flexible multipoint sensor thermometry and the preferred solution of many major companies and licensors. Our preferred advanced multipoint solutions, including Flex-R® and Flex-O®, are recognized as leading technologies in the industry. Additional multipoint products for global market requirements include traditional multipoint designs such as pipewells, T-bar, spring-loaded, bimetallic spring, and heat transfer block. Innovative mini-multipoint solutions where point density and thermocouple size matter include both stuffed and drawn assemblies to solve challenging applications.

Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

FAQ

WIKA kurulum yardımı sunuyor mu?

Evet, kurulum desteği sağlıyoruz. Cihazlarımızın montajı, konumlandırılması, test edilmesi ve devreye alınması için personel desteği sağlıyoruz. Alternatif olarak, WIKA kurulum için denetim personeli konusunda yardımcı olabilmektedir.

FLEX-R® flanş tertibatıyla hangi tasarım doğrulaması yapılır?

Birincil bağlantı, ikincil bağlantı ve ikincil koruma haznesinin uygunluğunu ve boyutlarını belirlemek için ASME kodu hesaplamaları yapılır. Tüm kaynaklar sıvı boya penetrant test edilmiştir (LPI). Montaj bir iç ve dış basınç testi alır. M ... daha fazla

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.