Portatif sıcaklık kalibratörleri

WIKA sıcaklık kalibratörleri ile verimli kalibrasyon

Portatif sıcaklık kalibratörleri (kuru blok kalibratörleri), otomatik olarak, hızlı ve kuru bir şekilde bir sıcaklık tedarik eden elektronik kontrolörlerdir. Portatif sıcaklık kalibratörleri, yüksek güvenilirlik, hassasiyet ve basit çalışma nedeniyle her tür sıcaklık ölçüm cihazlarının otomatik testi ve / veya kalibrasyonu için fabrika / çalışma standardı olarak özellikle uygundur. Geniş prob çapları ve hızlı, kararlı sıcaklık kontrolü sayesinde bu özelliklerin bir sonucu olarak kalibrasyon süresinin çok etkili bir şekilde kullanılabileceğinden büyük bir avantaj sağlanmaktadır.

Kalibrasyon Servisleri

Ölçüm aletlerinin kalibrasyonunu ve bakımını yetkili bir ortağa bırakın.

Detaylar
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

FAQ

Kuru tip kalibratörlerde minimum daldırma derinliği nedir?

Kuru kuyu kalibratörleri için minimum daldırma derinliği 70 mm’dir.

Bu, sıcak havanın alttan üste doğru yükselmesinden dolayı aksiyal eğim tarafından harekete geçirilir. Eğer bu minimum 70 mm’lik daldırma derinliğ ... daha fazla

En iyi sonuçları almak için insert nasıl tasarlanmış olmalıdır?

Eklentiler test maddelerinin çaplarına göre eklenmelidirler. Genel olarak, test maddesinin termal genleşmesini hesaba katarak delik çapı mümkün olduğunca küçük seçilmelidir.

Termometre ve delik arasınd ... daha fazla

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.