Hassas basınç ölçüm enstrümanları

Hassas basınç ölçüm enstrümanları, basıncı bir elektrik sinyaline dönüştüren ve isteğe göre görselleştiren elektrik ölçüm sistemidir. Özellikle hassas süreçlerin izlenmesi ve kontrolü için hassas basınç vericileri ve süreç vericileri kullanılır. DKD / DAkkS sertifikalı ölçüm belirsizliği tüm ölçme zincirinin% 0,008'e kadar düşük olması nedeniyle özellikle doğru ölçüm cihazları birincil uygulamalarını çeşitli basınç ölçüm cihazlarının test edilmesi ve / veya kalibre edilmesi için bir fabrika / çalışma standardı olarak bulmaktadır.

Kalibrasyon Servisleri

Ölçüm aletlerinin kalibrasyonunu ve bakımını yetkili bir ortağa bırakın.

Detaylar
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

WIKA-Cal

Kalibrasyon sertifikaları veya kayıt protokolleri oluşturmak ister misiniz? Yazılımımız, ücretsiz indirmek için bir demo sürümü olarak mevcuttur.

FAQ

Her basınç transmiteri herhangi bir ortamda ölçüm yapabilir mi?

Hayır, direnç için veri sayfasında belirtilen malzemelerin müşteri tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir.

Besleme voltajının beirlenen minimum çalışma voltajı altına yavaşça düşmesi durumunda basınç tranmitteri çalışmaya devam eder mi?

Basınç transmiteri hala belirli bir basınca kadar doğru çıkış sinyalini sağlayacaktır. Gerçi basınç bu noktayı aşacak şekilde artsa da güç kaynağı çıkışı tam olarak tahrik edemeyeceği için çıkış sinyali a ... daha fazla

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.