WIKA basınç dengeleri ile en yüksek doğruluk

Basınç dengeleri (genellikle mekanik ölü ağırlık testleri veya birincil standartlar olarak da bilinir) basınç için en doğru referans araçlarıdır. Fonksiyonel prensibi basınç = kuvvet / alan fiziksel prensibine dayanmaktadır. Bir piston-silindir sisteminin üst kısmına yerleştirilen kütleler, tam olarak tanımlanmış bir kuvvetin kaynağıdır. Entegre edilmiş el pompasını kullanarak (örneğin) basınç dengesinde belli bir basıncı (karşı basıncı) üretmek suretiyle bir denge elde edilir. Denge durumundayken basınç, piston-silindir sisteminin serbest çalışan pistonu da dahil olmak üzere kütle parçalarının yüzdürülmesi ve böylece test limanında çok doğru bir basıncın oluşmasına neden olacak kadar yüksektir.

Kalibrasyon Servisleri

Ölçüm aletlerinin kalibrasyonunu ve bakımını yetkili bir ortağa bırakın.

Detaylar
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

WIKA-Cal

Kalibrasyon sertifikaları veya kayıt protokolleri oluşturmak ister misiniz? Yazılımımız, ücretsiz indirmek için bir demo sürümü olarak mevcuttur.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.