WIKA manometre - 1946'dan bu yana dünya çapında pazar lideri

Gösterge, mutlak ve diferansiyel basınç için basınç ölçüm cihazlarımız (mekanik basınç ölçüm cihazları) milyonlarca kez kanıtlanmıştır. En geniş uygulama seçenekleri için en uygun çözümler  Bourdon tüpü, diyafram elemanı ve kapsül elemanı teknolojilerinde ölçüm sistemleri mevcuttur. Basınç göstergelerinde ölçüm aralıkları 0 ... 0,5 mbar ile 0 ... 6,000 bar arasında ve gösterim hassasiyetleri % 0,1'e kadar mevcuttur. Endüstriyel cihazların çeşitli gereksinimleri için bakır, paslanmaz çelik ve özel malzeme seçenekleri mevcuttur.

Kalibrasyon Servisleri

Ölçüm aletlerinin kalibrasyonunu ve bakımını yetkili bir ortağa bırakın.

Detaylar
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

FAQ

Havalandırma sistemlerinin işlevi nedir?

Hava kontrol üniteleri kirli filtreler nedeniyle basınç düşüşlerini tespit edebilir, durumun uygun şekilde kontrol edilmesine izin verebilir ve ısı eşanjörlerinde donma hasarını önleyebilir. Ek olarak, dijital arayüzlerde mevcut ... daha fazla

Manometre ölçeği için özel düzenlemeler veya şartnameler var mıdır?

Özel düzenlemeler ve spesifikasyonlar bulunmaktadır. Ölçek her zaman tam olarak 270 derece olmalıdır. Ek olarak, küçük siyah bir üçgen, bekleme değerindeki maksimum basıncı gösterir.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.