WIKA manometre - 1946'dan bu yana dünya çapında pazar lideri

Gösterge, mutlak ve diferansiyel basınç için basınç ölçüm cihazlarımız (mekanik basınç ölçüm cihazları) milyonlarca kez kanıtlanmıştır. En geniş uygulama seçenekleri için en uygun çözümler  Bourdon tüpü, diyafram elemanı ve kapsül elemanı teknolojilerinde ölçüm sistemleri mevcuttur. Basınç göstergelerinde ölçüm aralıkları 0 ... 0,5 mbar ile 0 ... 6,000 bar arasında ve gösterim hassasiyetleri % 0,1'e kadar mevcuttur. Endüstriyel cihazların çeşitli gereksinimleri için bakır, paslanmaz çelik ve özel malzeme seçenekleri mevcuttur.

Kalibrasyon Servisleri

Ölçüm aletlerinin kalibrasyonunu ve bakımını yetkili bir ortağa bırakın.

Detaylar
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

FAQ

Hangi koşullarda kadran üzerinde CE işareti olmalıdır?

Ölçüm aletleri basınç ekipman yönergelerinin (PED; >= 200 bar), EMC yönergesinin (örneğin intelliGAUGE) veya düşük voltaj yönergesinin (örneğin 821 veya 851 bağlantıları) kapsamları altına düştü ... daha fazla

Manometrelerde ibre titremesi ile ne kastedilmektedir?

Titreşimler, manometrede etkili olursa, bu durum ibre titreşimlerine yol açabilir. Manometreyi sıvı ile doldurmak bunu önleyebilir ve basıncın doğru okunmasını sağlar.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.