Her ölçüm görevinde doğru basınç sensörü

Bir basınç algılayıcısı (genellikle bir basınç çeviricisi olarak da bilinir) fiziksel "basıncı" bir endüstri standardı sinyaline dönüştürür. Portföyümüz, genel endüstriyel uygulamalar için geniş bir basınç sensörü yelpazesini kapsamaktadır. Soğutma ve klima uygulamaları, gıda endüstrisi, mobil çalışma makineleri, tıbbi gazlar ve yarı iletken endüstrisi için özel versiyonlar mevcuttur.

Basınç sensörleri,% 0,05'lik doğruluk, 0,05 bar'dan 15,000 bar'a kadar ölçme aralıkları, CANopen ve IO-Link gibi dijital arabirimler ve ayrıca tehlikeli alanlar için de dahil olmak üzere çeşitli uluslararası onaylar sunar.

Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

FAQ

4 ... 20 mA ve 0 ... 10 V arasında geçiş yapılabilir mi?

Hayır, çıkış sinyali siparişte tanımlanır ve değiştirilemez.

Havalandırma sistemlerini mümkün olduğunca enerji verimli hale getirmek neden önemlidir?

Çevrenin korunması ve maliyeti nedeniyle, klima santrallerini mümkün olduğunca enerji verimli hale getirmek önemlidir, çünkü konut, ofis ve ticari gayrimenkullerde en büyük enerji tüketimi klima ve iklimlendirme ... daha fazla

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.