Her ölçüm görevinde doğru basınç sensörü

Bir basınç algılayıcısı (genellikle bir basınç çeviricisi olarak da bilinir) fiziksel "basıncı" bir endüstri standardı sinyaline dönüştürür. Portföyümüz, genel endüstriyel uygulamalar için geniş bir basınç sensörü yelpazesini kapsamaktadır. Soğutma ve klima uygulamaları, gıda endüstrisi, mobil çalışma makineleri, tıbbi gazlar ve yarı iletken endüstrisi için özel versiyonlar mevcuttur.

Basınç sensörleri,% 0,05'lik doğruluk, 0,05 bar'dan 15,000 bar'a kadar ölçme aralıkları, CANopen ve IO-Link gibi dijital arabirimler ve ayrıca tehlikeli alanlar için de dahil olmak üzere çeşitli uluslararası onaylar sunar.

Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

FAQ

Basınç transmitteri bir güç kaynağı olmadan da çalışabilir mi?

Hayır.

Besleme voltajının beirlenen minimum çalışma voltajı altına yavaşça düşmesi durumunda basınç tranmitteri çalışmaya devam eder mi?

Basınç transmiteri hala belirli bir basınca kadar doğru çıkış sinyalini sağlayacaktır. Gerçi basınç bu noktayı aşacak şekilde artsa da güç kaynağı çıkışı tam olarak tahrik edemeyeceği için çıkış sinyali a ... daha fazla

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.