Dalgıç tip basınç sensörleri

Bazen seviye sondası olarak da adlandırılan dalgıç tip basınç sensörleri, tanklar, kuyular, miller ve ölçüm deliklerinde hidrostatik seviye ölçümü için özel bir basınç sensörü türüdür. Bunun için, dalgıç tip basınç sensörleri doğrudan ölçülecek olan sıvıya batırılır ve mümkün olduğunca dip kısmına yerleştirilir. Burada, dalgıç basınç sensörleri hidrostatik basıncı ölçer, bu da mevcut seviyeyle, yani sıvı sütunun üstündeki yükseklikte doğrudan bir sonuca varmayı sağlar.

Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

FAQ

Her basınç transmiteri herhangi bir ortamda ölçüm yapabilir mi?

Hayır, direnç için veri sayfasında belirtilen malzemelerin müşteri tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir.

Besleme voltajının beirlenen minimum çalışma voltajı altına yavaşça düşmesi durumunda basınç tranmitteri çalışmaya devam eder mi?

Basınç transmiteri hala belirli bir basınca kadar doğru çıkış sinyalini sağlayacaktır. Gerçi basınç bu noktayı aşacak şekilde artsa da güç kaynağı çıkışı tam olarak tahrik edemeyeceği için çıkış sinyali a ... daha fazla

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.