WIKA'dan yüksek kaliteli sıcaklık transmiteri

Sıcaklık transmiteri, direnç sensörleri ve termokupllar gibi geniş bir sensör yelpazesinden giriş sinyalini, ancak bazı durumlarda potansiyometrelerden standart bir çıkış sinyaline (örn. 0 ... 10 V veya 4 ... 20 mA) dönüştürürler. Dijital sıcaklık  sensör tipi ve ölçüm aralığı, hata sinyali verme veya bir ölçüm noktası tanımlaması gibi birçok başka seçenekle birlikte serbestçe yapılandırılabilir.

Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

FAQ

SIL ne anlama gelir?

SIL (Güvenlik Bütünlüğü Seviyesi) IEC61508 / IEC61511 standartlarına işaret etmektedir ve güvenlik riski taşıyan uygulamalar için kullanılan aletleri tarif etmektedir. Acil bir durumda güvenli şekilde tepki vermeli ve kontr ... daha fazla

Analog ve dijital transmitter arasındaki fark nedir?

WIKA’da analog transmitterler yerleştirilmiş analog elektroniklere sahiptir ama işlemcileri yoktur. Dijital transmitterler işlemcilere sahiptirler. Fakat çıkış sinyali her iki tür için de 4 ... 20 mA analog sinyal olabilir.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.