Her ölçüm noktası gereksinimi için optimum termoveller

WIKA'dan gelen termoveller hem katı gövde malzemesinden hem de boru şekilli tasarımlı modellerde katı işlenmiş versiyonlarda zorlu çalışma koşullarıyla birlikte kullanılır. Sunulan varyasyonlar esas olarak tasarımlarında farklılık gösterir; Flanşlı, vidalanan veya kaynak için vidalı dişli. Ayrıca, hijyenik uygulamalar için tüm bağlantılar ve ayrıca katı işleme Vanstone tasarımında termoveller kaynak dikişleri olmadan mevcuttur. Malzemelerin seçimi ve termovel'lerin global standartlara veya müşteri spesifikasyonlarına uygun olarak üretilmesi, sensör için en iyi korumayı sağlar.

Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

FAQ

Thermoveller için hangi testler kullanılır veya mümkündür?

Kaynaklı termoveller için sık kullanılan zarar vermeyen testler; basınç testi ve sıvı penetrant testidir. Buna ek olarak, menfezin merkezî test etmek için, ultrason ya da X-ışını testi mümkündür. Sızdırmazlığı test etmek i& ... daha fazla

Borularda Thermovel dalma boyu ne olmalıdır?

Genel olarak, termometre sensörünün proses akışkanı ile temas ettiğine emin olunmalıdır.. Buda genellikle Thermovelin uç kısmının borunun orta bölümünü geçmesiyle sağlanabilir.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.