Her ölçüm noktası gereksinimi için optimum termoveller

WIKA'dan gelen termoveller hem katı gövde malzemesinden hem de boru şekilli tasarımlı modellerde katı işlenmiş versiyonlarda zorlu çalışma koşullarıyla birlikte kullanılır. Sunulan varyasyonlar esas olarak tasarımlarında farklılık gösterir; Flanşlı, vidalanan veya kaynak için vidalı dişli. Ayrıca, hijyenik uygulamalar için tüm bağlantılar ve ayrıca katı işleme Vanstone tasarımında termoveller kaynak dikişleri olmadan mevcuttur. Malzemelerin seçimi ve termovel'lerin global standartlara veya müşteri spesifikasyonlarına uygun olarak üretilmesi, sensör için en iyi korumayı sağlar.

Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

FAQ

Thermoveller için CE işareti gerekli midir?

Termoveller prensip olarak CE işaretli olmamalıdırlar. Özel tasarımının bir sonucu olarak orbital kaynak için uygun olan DN>25’ li TW61 modeli termovel bir istisnadır. Bu alet Basınç Ekipman Yönergesine (2014/68/EU) uygun olarak CE ... daha fazla

Contalardaki 'ASME B16.5 işaretlerinin anlamı nedir?

RF – Fırçalanmış Yüzey:
Standart sertlikte sızdırmazlık yüzeyleri “ Stok Eritme” B16.5’ e 125-250 AARH

RFSF – Fırçalanmış Yüzey Pürüzsüz Bitiş:
< 125 AARH (B16.5&rsquo ... daha fazla

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.