Her ölçüm noktası gereksinimi için optimum termoveller

WIKA'dan gelen termoveller hem katı gövde malzemesinden hem de boru şekilli tasarımlı modellerde katı işlenmiş versiyonlarda zorlu çalışma koşullarıyla birlikte kullanılır. Sunulan varyasyonlar esas olarak tasarımlarında farklılık gösterir; Flanşlı, vidalanan veya kaynak için vidalı dişli. Ayrıca, hijyenik uygulamalar için tüm bağlantılar ve ayrıca katı işleme Vanstone tasarımında termoveller kaynak dikişleri olmadan mevcuttur. Malzemelerin seçimi ve termovel'lerin global standartlara veya müşteri spesifikasyonlarına uygun olarak üretilmesi, sensör için en iyi korumayı sağlar.

Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

FAQ

X-ray testi nedir?

EN 1435 veya ASME Bölüm V, Madde 2, Edition 2010'a göre bir X-ray testi ile örneğin, termo kılıflardaki tam penetrasyon olan kaynak düzensizliklerindeki olumsuzluklar (çatlaklar, boşluklar, yetersiz yapıştırma) incelenebilir. Burada, ... daha fazla

Tek parça ve fabrikasyon termovel arasındaki fark nedir?

Fabrikasyon termoveller uç kısmı kaynaklanmış tüplerlerden imal edilmektedir. Tek parça termoveller ise bar stoktan tek parça halinde (yuvarlak veya altıgen) imal edilmektedir.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.