Her ölçüm noktası gereksinimi için optimum termoveller

WIKA'dan gelen termoveller hem katı gövde malzemesinden hem de boru şekilli tasarımlı modellerde katı işlenmiş versiyonlarda zorlu çalışma koşullarıyla birlikte kullanılır. Sunulan varyasyonlar esas olarak tasarımlarında farklılık gösterir; Flanşlı, vidalanan veya kaynak için vidalı dişli. Ayrıca, hijyenik uygulamalar için tüm bağlantılar ve ayrıca katı işleme Vanstone tasarımında termoveller kaynak dikişleri olmadan mevcuttur. Malzemelerin seçimi ve termovel'lerin global standartlara veya müşteri spesifikasyonlarına uygun olarak üretilmesi, sensör için en iyi korumayı sağlar.

Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

FAQ

Thermoveller için herhangi bir GOST sertifikası mevcut mudur?

Hayır. GOST sertifikaları yalnızca ölçüm aletleri için mevcuttur ve bir termovel ancak bir termometrenin bir bileşeni olarak değerlendirilir.

Thermoveller için izin verilen basınç yükü nekadar yüksektir?

DIN 43772’ ye ekte sıcaklığa ve ortama bağlı olarak alınabilecek yükleme diyagramları, farklı geometriler için izin verilen maksimum basınç yükleri mevcut bulunmaktadır. Eğer iletim hattının geometrisi DIN 43772 ile uyumluluk göst ... daha fazla

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.