Her ölçüm noktası gereksinimi için optimum termoveller

WIKA'dan gelen termoveller hem katı gövde malzemesinden hem de boru şekilli tasarımlı modellerde katı işlenmiş versiyonlarda zorlu çalışma koşullarıyla birlikte kullanılır. Sunulan varyasyonlar esas olarak tasarımlarında farklılık gösterir; Flanşlı, vidalanan veya kaynak için vidalı dişli. Ayrıca, hijyenik uygulamalar için tüm bağlantılar ve ayrıca katı işleme Vanstone tasarımında termoveller kaynak dikişleri olmadan mevcuttur. Malzemelerin seçimi ve termovel'lerin global standartlara veya müşteri spesifikasyonlarına uygun olarak üretilmesi, sensör için en iyi korumayı sağlar.

Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

FAQ

Neden modern termoveller esas termometre bağlantıları için dişi bağlantıları var ve erkek bağlantılar eskide kaldı?

Dişi bağlantılı termovellerin hasar riski her zaman erkek bağlantılardan daha azdır.Thermovelin değiştirilmesi sırasında karşılaşılabilecek zorluklarda göz önüne alındığında, dişi bağlantılı termoveller daha avantajlıdır. Ayrıca, bu sistem çal ... daha fazla

Neden bazı kullanıcılar termovel yüzeyini cilalı olarak tercih ederken diğerleri akış alanını yüksek pürüzlü veya kertikli olarak tercih ediyor?

Bu termovelin kullanımına bağlıdır. Cilalı yüzeyler kaba yüzeylere göre daha yüksek korozyon direncine sahiptir. Pürüzlü veya tırtıklı yüzeye sahip termoveller cilalı veya düzgün yüzeyli termovellere göre ... daha fazla

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.