Model PSA-31

Göstergeli elektronik basınç sensörü

Hijyenik uygulamalar için

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Yiyecek ve içecek endüstrisi
  • İlaç endüstrisi
  • Dolum ve ambalaj makineleri
  • Hijyenik uygulamalar


Diğer Özellikleri

  • Kolayca okunabilir, sağlam gösterge
  • Sezgisel ve hızlı kurulum
  • Kolay ve esnek montaj konfigürasyonları


Tanımı

Tasarım ve işlevsellik ödüllü
WIKA sviç grubunun başarılı tasarımı ve mükemmel işlevselliği PSD-30 basınç sviçi için "2009 iF ürün tasarım ödülünü" kazanarak zaten onaylanmıştır.


Sağlam LED göstergesi çok uzaktan basınç okumayı mümkün olduğunca kolaylaştırmak için 9 mm yüksek karakterler (en genişi de mümkündür) ve hafif eğim kullanılarak tasarlanmıştır.

Metni çok daha iyi gösterdiği için A 14-segment gösterge kullanılmıştır.

3 tuş işlemi ekstra yardıma ihtiyaç duyulmadan basit, sezgisel menü gezinimini mümkün kılmaktadır. Menü gezinimi en son VDMA standardına göre tasarlanmıştır. Sıvı sensörleri için VDMA standardı (24574-1, bölüm 1 – basınç sviçleri) menü gezinimini ve göstergeyi standart hale getirerek basınç sviçlerinin kullanımını basitleştirmek amacındadır.


Kontrol tuşları mümkün olduğunca büyük tasarlanmıştır ve hızlı ve kolay ayarlar sağlamak için ergonomik olarak düzenlenmişlerdir. Dokunsal geridönüt (feedback) yoluyla herhangi bir ekstra yardıma gerek duyulmadan çalışma daha kolay bir şekilde yapılabilir.

Kişiselleştirilmiş Kurulum
PSA-31’in kurulumu ayrı montaj durumlarına esnek olarak ayarlanabilir. Göstergenin neredeyse sınırsız rotasyonu ve 300°’den daha fazlasına kadar görüşü sayesinde, gösterge elektriksel bağlantılardan bağımsız olarak ayarlanabilir.


Bu nedenele gösterge her zaman kullanıcıya bakabilecek şekilde ayarlanabilir ve M12 x 1 bağlantısı istenen kablo rotasına uyacak şekilde konumlandırılabilir.

Yüksek Kalite
WIKA sviç grubunun geliştirilmesi esnasında sağlam tasarım üzerine yüksek bir değer yerleştirilmiştir ve malzemelerin seçimleri makine yapımı uygulamalarına uygun olarak yapılmıştır. Bu nedenle elektriksel konektörün kutusu ve vidalı bağlantısı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Dolayısıyla konektörün aşırı sarması veya kopması neredeyse imkansızdır.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.