Modeller PSD-30, PSD-31

Göstergeli elektronik basınç sviçleri

Standart versiyon veya flush diyaframlı

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Basınç sviçi uygulamaları

  • Basınç sviçlerinin uygulama alanları
  • Makine parçaları
  • Hidrolikler ve Pnömatik
  • Pompalar ve kompressörler
  • Makine yapımı


Basınç sviçlerinin diğer özellikleri

  • Kolayca okunabilir, sağlam gösterge
  • Sezgisel ve hızlı kurulum
  • Kolay ve esnek montaj konfigürasyonları

Basınç Sviçinin Tanımı

Tasarım ve işlevsellik ödüllü
WIKA sviç ailesinin başarılı tasarımı ve mükemmel işlevselliği PSD-30 basınç sviçi için "2009 iF ürün tasarım ödülünü" kazanarak zaten onaylanmıştır.
Sağlam LED göstergesi çok uzaktan basınç okumayı mümkün olduğunca kolaylaştırmak için 9 mm yüksek karakterler (en genişi de mümkündür) ve hafif eğim kullanılarak tasarlanmıştır. Metni çok daha iyi gösterdiği için A 14-segment gösterge kullanılmıştır.


3 tuş işlemi ekstra yardıma ihtiyaç duyulmadan basit, sezgisel menü gezinimini mümkün kılmaktadır. Menü gezinimi en son VDMA standardına uyum gösterir. Sıvı sensörleri için yeni bir VDMA standardı (24574-1, bölüm 1 – basınç sviçleri) menü gezinimini ve göstergeyi standart hale getirerek basınç sviçlerinin kullanımını basitleştirmek amacındadır.


Kontrol tuşları mümkün olduğunca büyük tasarlanmıştır ve hızlı ve kolay ayarlanma sağlamak için ergonomik olarak düzenlenmişlerdir. Dokunsal geridönüt yoluyla herhangi bir ilave desteğe ihtiyaç duyulmadan çalışma daha kolay bir şekilde yapılabilir.

Kişiselleştirilmiş Kurulum
PSD-30 ve PSD-31 basınç sviçlerinin kurulumları ayrı montaj durumlarına esnek olarak ayarlanabilir.

Göstergenin neredeyse sınırsız rotasyonu ve 300°’den daha fazlasına kadar görüşü sayesinde, gösterge elektriksel bağlantılardan bağımsız olarak ayarlanabilir.
Böylelikle gösterge her zaman kullanıcıya bakabilecek şekilde ayarlanabilir ve M12 x 1 bağlantısı istenen kablo rotasına uyacak şekilde konumlandırılabilir.


Yüksek Kalite
WIKA swiç grubunun geliştirilmesi esnasında sağlam tasarım üzerine yüksek bir değer yerleştirilmiştir ve malzemelerin seçimleri makine yapımı uygulamalarına uygun olarak yapılmıştır. Bu nedenle elektriksel konektörün kutusu ve vidalı bağlantısı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu yüzden konektörün aşırı sarması veya kopması neredeyse imkansızdır.
   

Basınç Siviçi, PSD-30

WIKA - Electronic pressure switch with display, model PSD-30 (Englisch)

  • Basınç Siviçi, PSD-30Göstergeli elektronik basınç sviçleri
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.