Model PSD-4

Göstergeli elektronik basınç şalteri

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Makine parçaları
  • Hidrolikler ve Pnömatik
  • Pompalar ve kompresörler
  • Makine yapımı

Diğer özellikleri

  • Kolay okunabilen, sağlam dijital ekran
  • Kolay kurulum ve basit kullanım
  • Kolay ve esnek montaj konfigürasyonları
  • Esnek yapılandırılabilir ve ölçeklenebilir çıkış sinyalleri

Tanımı

Tasarım ve işlevsellik lideri
PSD-4 model basınç şalteri, "iF ürün tasarımı ödülü" ile olağanüstü işlevselliği onaylanan PSD-30 basınç şalterinin daha da geliştirilmesini temsil eder. % 0,5'lik yüksek hassasiyeti, serbest konfigüre edilebilir çıkış sinyalleri (PNP / NPN, 4 ... 20 mA / 0 ... 10 V), 5:1 olarak ölçeklenebilir analog çıkış özelliği ile PSD-4 mükemmel bir otomasyon çözümüdür.

Kişiselleştirilmiş Kurulum
PSD-4 basınç şalterlerinin kurulumları ayrı montaj durumlarına göre esnek olarak ayarlanabilir. Göstergenin neredeyse sınırsız rotasyonu ve 300°’den daha fazlasına kadar görüşü sayesinde, gösterge elektriksel bağlantılardan bağımsız olarak ayarlanabilir.
Böylelikle gösterge her zaman kullanıcıya bakabilecek şekilde ayarlanabilir ve M12 x 1 bağlantısı istenen kablo rotasına uyacak şekilde konumlandırılabilir.

Yüksek kalite
WIKA şalter grubunun geliştirilmesi esnasında sağlam tasarım konusuna özellikle önem verilmiştir ve malzemelerin seçimleri makine yapımı uygulamalarına uygun olarak yapılmıştır. Bu nedenle elektriksel konektörün kutusu ve dişli bağlantısı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu yüzden konektörün aşırı sarması veya kopması neredeyse imkansızdır.

IO-Link 1.1
PSD-4, IO-Link iletişim standardına göre isteğe bağlı çıkış sinyali sayesinde modern otomasyon sistemlerine hızlı entegrasyon sağlar. IO-Link, PSD-4'ün daha kolay ve hızlı kurulumunu, parametrelendirilmesini ve daha fazla işlevselliğini sağlar.

Electronic pressure switch, model PSD-4
  • Electronic pressure switch, model PSD-4
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.