Model PU-448

Programlama Ünitesi

Sıcaklık transmiteri ve rezistanslı termometre için

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

 

  • T12, T24 modelleri sıcaklık transmiterlerinin,
  •  TR21, TR30, TR31 modelleri rezistanslı termometrelerin kolay şekilde konfigürasyonları için.

 


Diğer Özellikleri

  • Kullanım Kolaylığı
  • LED durum/tanılama göstergeleri
  • Kompakt tasarım
  • Artık ne programlama ünitesi ne de transmiter için ilave güç kaynağına ihtiyaç var.
  • T24 modeli transmiter ve TR21, TR30 ve TR31 modeli rezistanslı termometreler ile akım döngüsü ölçümü

Tanımı

Bu programlama ünitesi elektronik sıcaklık probu üretim tesisleri ve sensör üreticileri için genel kullanım adına tasarlanmıştır. Bu adaptör ile T24 ve T12 modelleri sıcaklık transmiterleri ve TR21, TR30 ve TR31 serisi rezistanslı termometreler hızlı ve kolay şekilde ayarlanabilirler.

Programlama ünitesi her bir kontak için bilgisayar ve programlama ünitesi arasındaki bağlantı veya programlama ünitesi ile transmiter arasındaki bağlantı için detaylı bir durum/tanılama göstergesi ve kontrolü sağlamaktadır.

Renkli LED göstergesi bağlantının mevcut durumunu operatöre göstermektedir. Bu da hatalı bağlantıların derhal rapor edilmesine olanak sağlamaktadır. Renkli gösterge sayesinde hatalar kolay bir şekilde tespit edilmektedir.

Programlama ünitesi ilave güç kaynağına ihtiyaç duymaz.
Gereken voltaj tamamen USB ara yüzünden sağlanır.

Dolayısıyla WIKA_TT veya WIKA_T12 konfigürasyon yazılımı ile beraber bir kişinin sıcaklık transmiterlerini ve rezistanslı termometreleri kolaylıkla ayarlayabileceği çok kullanışlı bir alet meydana getirilmiş olur.

Ayrıca PU-448 modeli programlama ünitesini T24 modeli sıcaklık transmiterleri veya TR21, TR30 veya TR31 modelleri rezistanslı termometreler ile beraber kullanarak akım döngüsü de ölçülebilmektedir.

Başlık montajlı sıcaklık transmiteri versiyonunun konfigürasyonu için terminallerin elektriksel bağlantısı patentli magWIK hızlı konektör kullanılarak elde edilmektedir.

TR21, TR30 ve TR31 modelleri rezistanslı termometrelere bağlantı için denk gelen kavrama konektörleri mevcut bulunmaktadır.

Programlama Ünitesi
  • Programlama Ünitesi
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.