Model RLS-8000

OEM-Şamandıra şalteri

Minyatür versiyon, yatay montaj

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamaları

  • Makina üretimi için sınır seviye ölçümü
  • Makineler için kuru çalışma güvenliği
  • Hidrolik sistemlerin ve soğutma ünitelerinin izlenmesi
  • Su teknolojisinde aşırı dolum güvenliği
  • OEM müşteriler için özel üretim (minimum sipariş adeti: 50 adet)

Diğer Özellikleri

  • Müşteri talebine uygun çözümler
  • Şamandıranın döndürülmesiyle NO / NC anahtarlama fonksiyonunun yerinde ayarlanması
  • Farklı malzeme seçenekleri ve 109 a kadar anahtarlama döngüsü ile uzun hizmet ömrü

Tanımı

RLS-8000, özellikle OEM müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir anahtarlama noktasına sahip küçük ve ekonomik bir şamandıra şalterdir. Kompakt boyutları ile kuru akışın izlenmesi ve küçük tankların aşırı dolumu için özellikle uygundur. Plastikten yapılmış minyatür şamandıra şalter; sağlam yapısı , uzun süreli performansı ve cazip fiyatı ile göze çarpmaktadır.

Makineleriniz için özel geliştirilmiş model
RLS-8000 model şamandıralı şalterin sahadaki uygulama ile mükemmel uyumluluğu için WIKA özel tasarım çözümler sunmaktadır. Müşteriye özel proses bağlantıları, uygulamaya özel elektrik bağlantıları veya tasarımları mevcuttur: Orijinal ekipman üreticileri için RLS-8000 model ilgili gereksinimlere uyarlanabilmektedir. Bu, maksimum güvenlik ve uyumluluk ile kurulum ve bakım maliyetini en aza indirir.

180 ° döndürülerek fonksiyon değişikliği
Çeşitliliğin ve lojistik giderlerin azaltılması OEM üretiminde temeldir. Bu nedenle, RLS-8000 model minyatür şamandıra şalteri, 180 ° 'lik bir açı ile döndürülerek tersine çevrilebilir. Sonuç olarak, ikinci bir şamandıra şalterinin stokta tutulması gerekli değildir.

Minimum maliyetle maksimum güvenilirlik
RLS-8000 model çok düşük su emme özelliğine sahip, çeşitli kimyasallara dayanıklı ve sağlam plastiklerden üretilmektedir. Ek olarak, yüksek kaliteli kontakları, uygulamaya bağlı olarak bir milyara kadar anahtarlama döngüsünü garanti eder. Şamandıralı anahtarın kullanımı, sürekli güvenilir performansı ve düşük toplam maliyeti sayesinde oldukça karlıdır.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.