Modeller SWT52G, SWT52S, SWT71G, SWT71S

Vidalama ve kaynak için termovel (fabrikasyon)

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kanallarda, boru sistemlerinde ve aparat yapımında, makine yapımında ve endüstriyel ısıtmada çok çeşitli uygulamalar
  • 52 ve 73 modelleri mekanik termometreler ile kullanım için


Diğer Özellikleri

  • Ekonomik tasarım
  • Termometrelerin hızlı ayarlanabilirliliği ve değiştirilebilirliliği


Tanımı

Her bir termovel herhangi bir sıcaklık ölçüm noktasının önemli bir bileşenidir. Prosesi etraftan ayırmak için kullanılır; böylece çevreyi ve çalışan personeli korur ve agresif maddeleri, yüksek basınçları ve akış oranlarını sıcaklık sensörünün kendisinden uzak tutar ve böylelikle termometrenin çalışma esnasında değiştirilebilmesine olanak sağlar.  

Neredeyse sınırsız uygulama imkanlarına dayanarak termovel tasarımları veya malzemeleri gibi çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Proses bağlantısının tipi ve temel üretim yöntemi önemli tasarım farklılaştırma ölçütleridir. Vidalı ve kaynaklı termoveller ile flanşlı bağlantılı olanlar arasında temel bir farklılaştırma yapılabilir.  

Ayrıca herhangi birisi fabrikasyon ve katı mekanik termoveller arasında ayrım yapabilir. Fabrikasyon termoveller ucunda kaynaklı katı bir uçla kapatılmış bir tüpten yapılır. Katı mekanik termovelleri çubuk yığınlarından üretilmektedir.

SWTxx serisi 1) fabrikasyon vidalı veya kaynaklı termoveller 52 ve 73 modelleri mekanik termometreler ile kullanım için özel olarak uygun hale getirilmişlerdir.
Ekonomik tasarımları ve termometrelerin hızlı şekilde ayarlanmaları ve değiştirilmeleri sayesinde bunlar makine yapımında ve ısıtma teknolojilerinde kullanım için termovel seçenekleridir.

1) Kısa eklenti uzunlukları için (bakır alaşımı) opsiyonlu olarak katı mekanik versiyon    

Dişli termovel

Dişli termovel

  • Dişli termovelKaynaklı termovel
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.