Model T16

Dijital sıcaklık transmiteri

Termokupllar, başlık montajlı veya raylı montajlı versiyonlar için

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Proses endüstrisi
  • Makine yapımı ve tesis inşası

Diğer Özellikleri

  • Tüm standart termokuplların bağlantısı için
  • Yüksek hassasiyet
  • WIKAsoft-TT konfigürasyon yazılımı ile parametreleme ve magWIK ile hızlı iletişim
  • Bağlantı terminallerine dışardan erişim imkanı
  • En son standartlara göre EMC direnci (EN 61326-2-3:2013)

Tanımı

Bu sıcaklık transmiterleri makine yapımı ve tesis inşaasında ayrıca proses endüstrisinde evrensel olarak kullanım için tasarlanmışlardır. Yüksek doğruluk ve elektro manyetik etkilere (EMI) karşı mükemmel koruma sunmaktadırlar. WIKAsoft-TT konfigürasyon yazılımı ve PU-448 tipi programlama ünitesi üzerinden T16 tipi sıcaklık transmiteri kolay, hızlı ve açık bir şekilde parametrelenebilir.

Sensör tipi ve ölçüm aralığının seçilmesine ek olarak, yazılım, hata sinyali yönünü zayıflatmayı, çeşitli ölçüm noktası tanımlamalarını ve proses adaptasyonunu saklamak için kullanılabilir. WIKAsoft-TT yazılımı, sıcaklık transmiteri T15'e bağlanan sensör için sıcaklık profilinin görüntülendiği bir hat kayıt işlevi sunar.

Ayrıca WIKAsoft-TT, T16'ya bağlı termokuplın sıcaklık profilini görüntülemek için kullanılabilen bir hat kaydedici işlevselliğine sahiptir.

T16 sıcaklık transmiteri ayrıca, sensör kablo direncinin izlenmesi sensör kırılma denetimi ve ölçüm aralığının izlenmesi gibi çeşitli denetleme özelliklerine sahiptir. Bunun dışında, bu sıcaklık transmiteri kapsamlı çevrimsel kendi kendini izleme işlevselliğine sahiptir.

Kafalı versiyon

Kafalı versiyon

  • Kafalı versiyonRaylı versiyon
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.