Model TC59-V

Boru kaplama termokupl eklentisi

V-PAD®

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kimyasal endüstri
  • Aşırı ısınmış buhar uygulamaları
  • Rafineriler
  • Isı fırınları ve yüksek performanslı kazanlar
  • Isı eşanjörleri


Diğer Özellikleri

  • 0 °C’den +1200 °C’ye kadar uygulama aralıkları
  • Esnek kılıflı kablo, mineral yalıtımlı dahili uçlar
  • Yüksek mekanik güç, darbe dirençli


Tanımı

Patentli WIKA V-PAD bir yanma fırını içerisindeki bir borunun yüzey sıcaklığının doğru şekilde ölçülmesini sağlar. V-PAD ismi sensörün şeklinden kaynaklanmaktadır. V şeklindedir ve sensör ile boru arasında kaynaklı bağlantı yapılabilmesini sağlamaktadır.

V-PAD içerisinde sensörün esnek parçası mineral yalıtımlı kablodur (kılıflı kablo). Yalıtılmış dahili uçlar içeren, yüksek yoğunlukta seramik birleşim içerisine sıkıştırılmış bir metal dış kılıftan oluşmaktadır. Dahili uçlar termo malzemeden imal edilmişlerdir. Dış kaplamanın malzemesi uygulamaya uygunluk bakımından seçilebilmektedir.

Kılıflı kablonun ucunda dahili uçlar beraber kaynatılmıştır. Yalıtılmamış (topraklı) ölçüm noktaları için olan versiyonlar için kılıf termokupla kaynatılmıştır. Kılıflı kablonun diğer ucunda uçlar bağlanmış ve kılıflı kablonun bir sızdırmazlık bileşimi kullanılarak hermetik olarak sızdırmazlığı sağlanmıştır.

Uçlar elektriksel bağlatılar için platform oluşturmaktadırlar. Kablolar, takılabilir konektörler veya konektör pirizleri bunlara bağlanabilirler.

Sensör tasarımı
Boru kaplama termokuplı yalıtılmamış bir ölçüm noktası (topraklı) ile temin edilmektedir.

Yalnızca bu yolla sıcaklık duyarlı ölçüm noktasının boru yüzeyine mümkün olduğunca yakın şekilde konumlandırılmasını sağlamak mümkün olmaktadır.

V-PAD boruya kaynatılarak ölçüm noktası boru yüzeyinin bir parçası haline gelmekte ve en doğru ölçüm sonuçlarını sağlamaktadır.    

Tubeskin thermocouple, model TC59-V
  • Tubeskin thermocouple, model TC59-VV-Pad Installation
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.