Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Polietilen sentezi
  • Plastik enjeksiyon dökum makineler


Diğer Özellikleri

  • 4500 bar’a kadar uygulama aralıkları
  • Titreşime dayanıklı
  • Çok kısa yanıt süreleri


Tanımı

Yeni nesil TC90 termokupllarımız ile plastik üretim ve işleme uygulamalarında güvenilir sıcaklık ölçümleri mümkün olmaktadır. Sadece bununla son ürünlerin kalıcı yüksek kaliteleri sağlanabilmektedir. Önde gelen plastik üreticileriyle işbirliği ile bu aşırı şartlar altında hızlı ve güvenilir sıcaklık ölçümlerine olanak sağlayan bir termokuplı geliştirilmiştir.

Ölçme düzeneğinin sızdırmazlığı metalden metale yapıştırma, her ikisininde yıllarca en yüksek basınçlı uygulamalara en ideal şekilde uygun oldukları ispatlanmış yüksek basınç vidalı konektörler veya sızdırmazlık lensler vasıtasıyla sağlanmıştır.

Bu termometrelerin üretimleri bağımsız kurumlarca (mesela TÜV) gerçekleştirilen malzeme testlerinin yanı sıra özel imalat işlemleri ve test düzenlemeleri gerektirmektedirler. Bir kaç bin yük döngüsünün test edildiği yük testleri aletin bu uygulamalara uygunluğunu onaylamaktadır.

TC90 özel olarak müşteri şartnamesine göre üretilmektedir.

Bu termometrelerin basınca dayanıklılık açısından büyük kabiliyetlerine rağmen özel yapıları sayesinde oldukça kısa yanıt süreleri de elde edilmektedir. TC90’nın yapısına bağlı olarak t50 süresi için 0,3 saniye kadar düşük yanıt süreleri gerçekleştirilebilmektedir.   

Yüksek basınç termokupl
  • Yüksek basınç termokupl
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.