Model TC96-M

Minyatür çok noktalı termokupl

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kimya ve petro kimya endüstrisi
  • Reaktörlerde sıcaklık tabakalarının veya sıcaklık noktalarının ölçümü
  • Yakıt depoları

Diğer özellikleri

  • Esnek kurulum imkanı
  • İkinicil koruma odası
  • Değiştirilebilirlik

Tanımı

TC96-M tipi termokupllar genellikle reaktörlerde veya yakıt depolarındaki sıcaklık profillerini ölçmek veya "sıcak noktalar" ın tespiti için kullanılır.

Bireysel ölçüm noktaları bir dış koruyucu boruya yerleştirilir. Uygulamaya bağlı olarak, ölçüm noktaları farklı seviyelerde yerleştirilir. Müşteri ihtiyacına bağlı olarak, koruma borusu daha sonra doğrudan montaj için veya bir kılavuz borunun içinde bir proses bağlantısı ile monte edilir. Bağlantı terminalleri veya sıcaklık transmiterleri, çok noktalı termokuplun bir bileşeni olan veya ayrı olarak monte edilebilen örn. bir duvar veya boru hattı üzerinde bağlantı yuvasına yerleştirilir.

Bu tip termokupllar, montaj alanlarının sınırlı olduğu uygulamalarda bir sıcaklık profili oluşturmak için kullanılır. Özel uygulamalara çeşitli konfigürasyonlarda uyacak şekilde tasarlanabilirler.

Örneğin, bazı uygulamalarda çok noktalı termokupl için yükseklik ayarı eklemek mümkündür. Bu, sürekli vuruşun hareket stroku boyunca toplanmasını sağlar. Böylece, katalizör veya işlem etkinliği ile ilgili önemli bilgileri toplamaya yardımcı olabilir. Bu yükseklik ayar cihazları, elektrikle beslenebilir ve konumlarının hassas geri bildirimini sağlayabilir.

Gayesco
Minyatür çok noktalı termokupl
  • Minyatür çok noktalı termokupl
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.