Model TC96-O

Termoveller için esnek termometre

Yıkama fonksiyonu ile / olmadan

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kimya ve petro kimya endüstrisi
  • Reaktörlerde sıcaklık tabakalarının veya sıcaklık noktalarının ölçümü
  • Yakıt depoları

Diğer özellikleri

  • Esnek kurulum imkanı
  • İkinicil koruma odası
  • Değiştirilebilirlik

Tanımı

Bu tip termokupllar genellikle reaktörlerde veya yakıt depolarındaki sıcaklık profillerini ölçmek veya "sıcak noktalar" ın tespiti için kullanılır. 

Hızlı tepki süreleri elde etmek için, tek tek ölçüm noktaları, termometreli bir birim oluşturan veya ideal olarak reaktörün mevcut bir bileşeni olabilen koruyucu borunun iç tarafındaki basınç yayları ile bastırılır. Bağlantı terminalleri veya sıcaklık transmiterleri, çok noktalı termokuplun bir bileşeni olan veya ayrı olarak monte edilebilen örn. bir duvar veya boru hattı üzerinde bağlantı yuvasına yerleştirilir.

Tx96-O, yüksek güvenilirlik, değer ve güvenlik sunan eşsiz bir üründür. Flex-O™ tasarımı reaktör sıcaklık ölçümünü önemli ölçüde artırır. Farklı ölçüm noktalarında reaktördeki farklı seviyelerde sıcaklık ölçümüne izin verir. Esnekliği kurulumu basitleştirir.

Bu esneklik nedeniyle, koruyucu uç, koruyucu tüpün bükülmesi durumunda bile, koruyucu borunun iç çeperi ile sürekli temas halinde kalır. Bu özellikler, Flex-O ™ 'nın değiştirilebilirliği, reaksiyon hızı, bimetalik aktivasyon ve nokta yoğunluğu, bu standardı endüstri genelinde kullanılan standart haline getirmiştir.

Flex-O ™ 'nin yıkama özelliği, kirletici maddelerin dışarı akmasını ve termowell içinde basınç tahliyesi sağlayan daha fazla güvenlik için benzersiz bir özelliktir. Bu tür yıkama özelliği, koruyucu borunun tüm uzunluğunu gazla temizleyen büyük bir duvar kalınlığına sahip bir merkezi tutma borusu içerir. Bu özellik, termowell ve termokupl sensörlerinin iç kısmını korur.

Tüm Flex-O ™ sürümleri, uygulamaya ve ihtiyaca göre tasarlanmışlardır.

Termoveller için esnek termometre
  • Termoveller için esnek termometre
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.