Model TG53

Bimetal termometre

ASME B40.200 standardına uygunluk

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kimya ve petrokimya endüstrilerinde genel proses enstrümantasyonu, petrol ve gaz endüstrileri, enerji üretimi ve su / atık su endüstrileri
  • Zorlu ve agresif ortamlarda sıcaklık ölçümü
  • Yüksek titreşimli uygulamalara uygunluk

Diğer özellikleri

  • Sağlam, hermetik olarak kapalı gövde
  • Hassasiyet: Tam ölçek değerinin ±% 1'i ASME B40.200 (Sınıf A)
  • Referans sıcaklık ayarı için harici sıfırlama imkanı
  • Okuma kolaylığı için anti-paralaks kadran
  • Ayarlanabilir gövde yapısı sayesinde optimum proses bağlantısı olanağı

Tanımı

TG53 model bimetal termometre, ASME B40.200 standardına uygun olarak geliştirilmiş ve üretilmiştir. Termometre, yüksek kalite ve performans sağlar ve proses endüstrisi için ideal bir seçimdir.

Standart IP66 (NEMA 4X) giriş korumalı sağlam, hava geçirmez sızdırmaz kılıf, zorlu ortam koşullarında kullanım sağlar.

Kimya ve petrokimya, petrol ve gaz, enerji mühendisliği ve gemi endüstrilerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış olan TG53, agresif ortamlara karşı dayanıklılık gereksinimlerini karşılamaktadır. Gövde ve proses bağlantısı 316L paslanmaz çelikten üretilebilir.

TG53, titreşimli ortamlarda kullanım seçeneklerine sahiptir ve ciddi titreşim koşullarının olduğu durumlarda çalışmaya imkan sağlar. Bu seçenekler, arasında gövde dolumu ve ibre salınımını en aza indirmek için uygun tasarım seçeneği sayılabilir.

Gövde kısmının arkasında bulunan kolay erişilebilen bir sıfırlama ayar vidası, hızlı ve sınırlı referans sıcaklık ayarına imkan tanır, bakım ve yeniden kalibrasyon maliyetlerini azaltır.

TG53, uygulamaya özel uyum sağlayan ve performansı optimize etmeye imkan veren farklı dalma boylarına (L1 prob uzunluğu) sahiptir.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.