Model TR34

Minyatür rezistanslı termometre

Patlama korumalı versiyon

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Makine yapımı, tesis ve gemi inşası
  • Tahrik teknolojisi, hidrolik

Diğer özellikleri

  • Güvenliği sağlayan Ex i tasarım, kompakt yapı, yüksek titreşim direnci ve hızlı tepki süresi
  • Direkt sensör çıkışı (2-, 3- veya 4-telli bağlantıda Pt100, Pt1000) veya 4 ... 20 mA entegre ölçüm transdüseri ile 4 ... 20 mA çıkış sinyali
  • Entegre verici ve ücretsiz WIKAsoft-TT PC yapılandırma yazılımı ile ayrı olarak parametrelenebilme
  • IEC 60751'e göre A doğruluk sınıfı
  • NAMUR NE21'e göre EMC uygunluğu


Tanımı

Bu seri rezistanslı termometreler -50 ... + 250 ° C (-58 ... + 482 ° F) aralığında sıvı ve gazlı maddelerin ölçümleri için evrensel termometreler olarak kullanılmaktadırlar. Cihazlar, patlayıcı ortamlarda kullanım için güvenlidir.

Cihazın sürümüne bağlı olarak 3 mm'lik bir sensör çapıyla 140 bar'a ve 6 mm'lik bir sensör çapıyla 270 bar’a kadar olan basınçlar için kullanılabilirler. Bütün elektriksel bileşenler sıçrama sularına karşı korunmaktadır (IP67 veya IP69K) ve titreşime (20 g, cihazın sürümüne bağlı olarak) dayanıklı şekilde tasarlanmışlardır.

Bu seri rezistanslı termometreler PC konfigürasyon yazılımı WIKAsoft-TT ile ayrı ayrı parametrelendirilebilen doğrudan sensör çıkışı veya entegre verici ile mevcuttur. Ölçüm aralığı, NAMUR NE43’e göre hata sinyali ayarlanabilmektedir ve TAG no. ile birlikte sunulabilmektedir.

Uzunluk, proses bağlantısı, sensör ve devre tipi, ilgili uygulama için sipariş bilgilerine göre seçilebilmektedir.sabit proses bağlantılı ve doğrudan proses içerisine vidalanmış bir termovelden oluşurlar.Elektriksel bağlantı M12 x 1 dairesel konektör ile yapılmaktadır. Opsiyonel olarak, DIN EN 175301-803'e göre açılandırılmış konnektör ile temas için bir adaptör mevcuttur.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.