Modeller TR96-O, TC96-O

Termoweller için esnek kademeli termometre

Yıkama fonksiyonu ile / olmadan

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kimya ve petrokimya endüstrisi
  • Reaktörlerde sıcaklık tabakaları veya "Hot Spots" ölçümü
  • Yakıt depoları

Diğer özellikleri

  • Kurulumda esneklik
  • İkincil basınç sınırlaması
  • Değiştirilebilirlik


Tanımı

Reaktörlerde veya yakıt depolarında sıcaklık profillerinin ölçülmesi veya "Hot Spots" olarak adlandırılan yerlerin tespiti için kullanılır.

Hızlı tepki süreleri elde etmek için, ayrı ölçüm noktalarına, termometreyle bir ünite oluşturan veya ideal olarak reaktörün zaten mevcut bir bileşeni olabilen termowelin iç tarafına basınç yayları tarafından bastırılır. Bağlantı klemensleri veya sıcaklık transmitterleri, termometrenin bir parçası olan bağlantı gövdesine yerleştirilir veya ayrı olarak bir duvara veya boru hattına monte edilebilir.

Tx96-O, yüksek güvenilirlik, değer ve güvenlik sunan eşsiz bir üründür. Flex-O ™ 'nun tasarımı reaktör sıcaklık ölçümünü önemli ölçüde iyileştirir. Farklı ölçüm noktaları kullanarak reaktörde farklı seviyelerde sıcaklık ölçümüne izin verir. Esnekliği kurulumu kolaylaştırır.

Bu esneklik nedeniyle, sensör ucu ayrıca termowelin çarpması durumunda bile termowelin iç duvarıyla kalıcı temas halinde kalır. Bu özelliklerin yanı sıra Flex-O ™ 'nin birbirinin yerine geçebilmesi, reaksiyon hızı, bimetalik çalıştırma ve nokta yoğunluğu bu standardı endüstride kullanılan standart haline getirmiştir.

Flex-O ™ 'nin yıkama özelliği, kirletici maddeleri temizleyen ve termo-basınç içinde basınç tahliyesi sağlayan daha fazla güvenlik için benzersiz bir özelliktir. Bu temizleme özelliği, termowelin tüm uzunluğunu gazla yıkayan, geniş bir duvar kalınlığına sahip merkezi bir tutma borusu içerir. Bu yıkama, termowell içini ve termokupl sensörlerini korur.

Tüm Flex-O ™ sürümleri, uygulamanızı ve gereksinimlerinizi karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Gayesco
Termoweller için esnek kademeli termometre
  • Termoweller için esnek kademeli termometre
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.