Model TW10-P

Flanşlı termovel (blok)(solid-machined)

Özel malzeme ıslak parçalar, yıkayıcı diskli

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

 • Kimya endüstrisi, proses teknolojisi, aparat yapımı
 • Yüksek kimyasal talepler için
 • Yüksek proses yükleri için


Diğer Özellikleri

 • Cazip fiyat/performans oranı
 • Özel malzemeden yapılmış ıslak parçalar
 • 316/316L Paslanmaz çelikten ıslak olmayan flanş
 • Bir üniteye kaynaklı termovel
 • Muhtemel termovel şekilleri:
  - konik, düz veya kademeli
  - "Bobin Tipi" versiyon (açık uçlu)


Tanımı

Her bir termovel herhangi bir sıcaklık ölçüm noktasının önemli bir bileşenidir.

Prosesi etraftan ayırmak için kullanılır; böylece çevreyi ve çalışan personeli korur ve agresif maddeleri, yüksek basınçları ve akış oranlarını sıcaklık sensörünün kendisinden uzak tutar ve böylelikle termometrenin çalışma esnasında değiştirilebilmesine olanak sağlar.  

Neredeyse sınırsız uygulama imkanlarına dayanarak termovel tasarımları veya malzemeleri gibi çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Proses bağlantısının tipi ve temel üretim yöntemi önemli tasarım farklılaştırma ölçütleridir. Vidalı ve kaynaklı termoveller ile flanşlı bağlantılı olanlar arasında temel bir farklılaştırma yapılabilir.


Ayrıca herhangi birisi fabrikasyon ve katı mekanik termoveller arasında ayrım yapabilir. Fabrikasyon termoveller ucunda kaynaklı katı bir uçla kapatılmış bir tüpten yapılır. Katı mekanik termovelleri çubuk yığınlarından üretilmektedir.

TW10 serisi flanş bağlantılı katı mekanik termoveller WIKA’nın bir çok elektronik ve mekanik termometreleri ile kullanım için uygundurlar.

Yüksek aşınma dirençli malzemeleri ile birlikte ağır yük tasarımları sayesinde bu uluslararası tasarıma sahip termoveller kimyasal ve petrokimyasal endüstrilerde ve tesis inşasında kullanım içi ilk seçenektirler.   

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.