Model TW25

Kaynaklı termovel (Blok) (solid-machined)

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

 • Petrokimya endüstrisi, kıyı/açık deniz, tesis inşası
 • Yüksek proses yükleri için


Diğer Özellikleri

 • Çeşitli kaynak çapları
 • Uluslararası standart
 • Muhtemel termovel şekilleri:
  - Model TW25-A: konik
  - Model TW25-B: düz,
  - Model TW25-C: kademeli
  - "Bobin Tipi" versiyon (açık uçlu)


Tanımı

Her bir termovel herhangi bir sıcaklık ölçüm noktasının önemli bir bileşenidir.

Prosesi etraftan ayırmak için kullanılır; böylece çevreyi ve çalışan personeli korur ve agresif maddeleri, yüksek basınçları ve akış oranlarını sıcaklık sensörünün kendisinden uzak tutar ve böylelikle termometrenin çalışma esnasında değiştirilebilmesine olanak sağlar.  

Neredeyse sınırsız uygulama imkanlarına dayanarak termovel tasarımları veya malzemeleri gibi çok sayıda seçenek bulunmaktadır.

Proses bağlantısının tipi ve temel üretim yöntemi önemli tasarım farklılaştırma ölçütleridir. Vidalı ve kaynaklı termoveller ile flanşlı bağlantılı olanlar arasında temel bir farklılaştırma yapılabilir.

Ayrıca herhangi birisi fabrikasyon ve katı mekanik termoveller arasında ayrım yapabilir. Fabrikasyon termoveller ucunda kaynaklı katı bir uçla kapatılmış bir tüpten yapılır. Katı mekanik termovelleri çubuk yığınlarından üretilmektedir.

TW25 serisi kaynaklı katı mekanik termoveller WIKA’nın bir çok elektronik ve mekanik termometreleri ile kullanım için uygundurlar.

Ağır yük tasarımları sayesinde bu uluslararası tasarıma sahip termoveller kimyasal ve petrokimyasal endüstrilerde ve tesis inşasında kullanım içi ilk seçenektirler.   

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.