Model TW50

Vidalı termovel (katı mekanik)

DIN 43772 form 6, 7, 9’a uygun versiyon

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar 

  • Kimyasal endüstri, proses teknolojisi, aparat yapımı
  • Yüksek proses yükleri için

Diğer Özellikleri

  • DIN 43772’ye uygun versiyon
  • Model TW50-H: Form 6
  • Model TW50-I: Form 7
  • Model TW50-J: Form 9

Tanımı

Her bir termovel herhangi bir sıcaklık ölçüm noktasının önemli bir bileşenidir.

Prosesi etraftan ayırmak için kullanılır; böylece çevreyi ve çalışan personeli korur ve agresif maddeleri, yüksek basınçları ve akış oranlarını sıcaklık sensörünün kendisinden uzak tutar ve böylelikle termometrenin çalışma esnasında değiştirilebilmesine olanak sağlar. 

Neredeyse sınırsız uygulama imkanlarına dayanarak termovel tasarımları veya malzemeleri gibi çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Proses bağlantısının tipi ve temel üretim yöntemi önemli tasarım farklılaştırma ölçütleridir. Vidalı ve kaynaklı termoveller ile flanşlı bağlantılı olanlar arasında temel bir farklılaştırma yapılabilir.

Ayrıca herhangi birisi fabrikasyon ve katı mekanik termoveller arasında ayrım yapabilir. Fabrikasyon termoveller ucunda kaynaklı katı bir uçla kapatılmış bir tüpten yapılır. Katı mekanik termovelleri çubuk yığınlarından üretilmektedir.

TW50 serisi vidalı katı mekanik termoveller WIKA’nın bir çok elektronik ve mekanik termometreleri ile kullanım için uygundurlar.

DIN 43772’ye uygun tasarımları sayesinde bu yüksek proses yükleri için olan termoveller kimyasal endüstride, proses teknolojisinde ve ekipman üretiminde kullanım için uygundurlar.

Vidalı termovel (katı mekanik)
  • Vidalı termovel (katı mekanik)
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.