Modeller WUC-10, WUC-15, WUC-16

Ultra yüksek saflıkta transdüser

Patlama korumalı alanlar için, Ex nA ic

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Yarı iletken, düz panel gösterge ve semiconductor, flat panel display and fotovoltaik endüstri
  • Ultra saf araçlar ve özel gaz sistemleri (gaz çubukları, gaz panelleri, kitle gaz kaynakalrı, tank çiftliği kurulumları)

Diğer Özellikleri

  • Kompakt tasarım
  • ATEX zone 2 onayı
  • "yan girişli" sıfır noktası potansiyometre ile katı cisimlere karşı koruma IP 67 (NEMA 4)
  • Mükemmel EMC kararlılığı
  • Aktif sıcaklık telafisi

Tanımı

Kompakt
WUC-1X modelinin yerden kazandıran tasarımı tesislerde ve tesisatlarda daha geniş boş alan sağlar.
WUC-15 ve 16 serisi transdüserler mükemmel kendinden drenajlı özellikleri ile dikkate değerdirler.

Özel sensör bağlantı tasarımı proses bağlantılardaki ve kaynak dikişlerindeki yükler aracılığıyla sensör sinyali üzerindeki etkiyi yok eder.

Çok Amaçlı
Bu seri aletler ayrıca Ex zone 2 kullanımı için geliştirilmişlerdir. T6 sıcaklık grubu sınıflandırması PH3 (fosfin) gibi düşük kendiliğinden tutuşma sıcaklıklı araçların ölçümlerinin bile sorun teşkil etmemesini sağlar.


Yüksek IP 67 katı cisimlere karşı direnci onların tank çiftliklerinde ve özellikli açık hava gaz tesisatlarında zor koşullar altında kullanılabilmelerini sağlar.

Güvenilir
Basınç çevrimi çalkalaması,yüksek gaz kısma değerleri (Joule-Thompson etkisi) ve harici çalışma ile yüksek sıcaklık dalgalanmaları meydana gelebilir. Aktif sıcaklık telafisi bu değişiklikleri tespit eder ve etkilerini en aza indirir. Boylelikle sabit ölçüm sağlanır.


Sızdırmaz “yan-giriş” sıfır noktası ayarlaması vasıtasıyla yüksek IP 67 katı cisimlere karşı koruma sürekli olarak korunur.


Basit kullanım ve istenmeden yapılacak ayarlanmalara karşı koruma sağlanmıştır. Bütün ıslak kısımlar için 316L VIM VAR malzemeleri ve 2.4711 / UNS R30003’den özel ince-film sensörleri kullanılmıştır. Nihai montajdan önce bütün ıslak kısımlar elektrkli parlatmaya tabi tutulur ve en gelişmiş işlemler kullanılarak temizlenir.


Her bir transdüserin tek tek incelenmesiyle sızdırmazlık, aşırı basınç kararlılığı, doğruluk ve parçacıklar için gerekli değerlerin geçerli SEMI™ standartlarına uygunluğu sağlanır.      

WUC-10, tek uç

WUC-10, tek uç

  • WUC-10, tek uçWUC-15, akım yönüWUC-16, modüler yüzey montajı
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.