Modeller WUD-20, WUD-25, WUD-26

Ultra yüksek saflık transdüseri

Entegre edilmiş gösterge ve opsiyonlu siviç kontakları ile

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Yarı iletken, düz panel gösterge ve fotovoltaik endüstri
  • Yarı iletken üretim sistemlerinde ultra saf gaz beslemesi

Diğer Özellikleri

  • Yüksek doğrulukta basınç ölçümleri % 0.15 RSS
  • Mükemmel uzun dönemli kararlılık
  • Sinyal gürültü kesme ve perdeleme
  • Vakum referanslı basınç ölçümü
  • Aktif sıcaklık telafisi

Tanımı

Güvenilir
WUD-2x serisi ultra yüksek saflık transdüseri modern transdüser konsepti ile analog çıkış sinyallerini birleştirmektedir. Böylelikle günümüz piyasa gereksinimleri için lazım olan en güvenli ve en doğru basınç ölçümleri sağlanabilmektedir.

Gerçek vakum referansına dayalı basınç ölçümü ve müdahaleleri önlemek ve sinyal gürültüsü kesmek için elektronik önlemler yüksek doğrulukta basınç ölçümleri ve mükemmel uzun dönemli kararlılık sağlamaktadır.

Aktif sıcaklık telafisi, gaz genleşmesi durumlarında Joule-Thomson etkisi gibi yüksek sıcaklık dalgalanmalarına sahip uygulamalarda bile değişen sıcaklıkların transdüser üzerindeki etkilerini azaltmaktadır.

WUD-25 (akım doğrultusu) ve WUD-26 (yüzey montajlı) transdüserler, kurulum esnasında sık sık maruz kalınan torsiyon uygulanmış gerilimlerden korunmak için özel olarak tasarlanmışlardır. İnce film sensörünün özel tasarımı proses bağlantısındaki veya kaynaklı bağlantılardaki yüklerden kaynaklanan sensör arızası riskini ortadan kaldırmaktadır. 

Çok Yönlülük
WUD-2x “alet üstü” gaz dağıtım sistemlerine kolaylıkla kurulabilir. Parlak LED gösterge döndürülebilir ve her konumdan rahatça okunabilir.

Uygulamaya özel izleme ve kontrol işlemleri programlanabilir iki adet siviç çıkışı vasıtasıyla gerçekleştirilebilir.

Kompakt
WUD-2x küçük kaplama alanı ile piyasadaki en kompakt UHP transdüseridir. Dolayısıyla sınırlı montaj alanlarına sahip uygulamalardaki kurulumlar için en ideal şekilde uygun olmakta ve hali hazırda var olan tesislerde bile kolayca uyarlanabilmektedir.

WUD-20, tek uç

WUD-20, tek uç

  • WUD-20, tek uçWUD-25, akım yönüWUD-26, modüler yüzey montajı
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.